Дитячий світ програма телепередач на сьогодні


05:00 - М/ф "Шапокляк" 
05:30 - М/ф "Екскаватор Мася"
05:50 - М/ф "Екскаватор Мася"
06:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
06:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
06:20 - М/ф "Бобик у гостях у Барбоса" 
06:30 - М/ф "Смішарики"
06:40 - М/ф "Смішарики"
06:45 - М/ф "Смішарики"
06:50 - М/ф "Смішарики"
07:00 - М/ф "Фіксики"
07:05 - М/ф "Фіксики"
07:10 - М/ф "Фіксики"
07:20 - М/ф "Фіксики"
07:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
07:35 - М/ф "БіБаБу"
07:40 - М/ф "БіБаБу"
07:50 - М/ф "БіБаБу"
07:55 - М/ф "БіБаБу"
08:00 - М/ф "БіБаБу"
08:10 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
08:15 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
08:30 - М/ф "Смішарики"
08:35 - М/ф "Смішарики"
08:45 - М/ф "Смішарики"
08:50 - М/ф "Смішарики"
09:00 - М/ф "Фіксики"
09:05 - М/ф "Фіксики"
09:10 - М/ф "Фіксики"
09:20 - М/ф "Фіксики"
09:30 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
09:50 - М/ф "Ми, з Шерлоком Холмсом"
10:00 - М/ф "Бабусині Казки"
10:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
10:15 - М/ф "Найменший гном-1"
10:30 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
11:35 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
11:45 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
12:00 - М/ф "Ну, постривай!"
12:10 - М/ф "Ну, постривай!"
12:20 - М/ф "Ну, постривай!"
12:30 - М/ф "Фіксики"
12:35 - М/ф "Фіксики"
12:40 - М/ф "Фіксики"
12:50 - М/ф "Фіксики"
13:00 - М/ф "Смішарики"
13:05 - М/ф "Смішарики"
13:15 - М/ф "Смішарики"
13:20 - М/ф "Смішарики"
13:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
13:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
13:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
14:00 - М/ф "БіБаБу"
14:05 - М/ф "БіБаБу"
14:10 - М/ф "БіБаБу"
14:15 - М/ф "БіБаБу"
14:20 - М/ф "БіБаБу"
14:30 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
15:35 - М/ф "Падав торішній сніг" 
16:00 - М/ф "Фіксики"
16:05 - М/ф "Фіксики"
16:10 - М/ф "Фіксики"
16:20 - М/ф "Фіксики"
16:30 - М/ф "Смішарики"
16:35 - М/ф "Смішарики"
16:45 - М/ф "Смішарики"
16:50 - М/ф "Смішарики"
17:00 - М/ф "Крокодил Гена" 
17:20 - М/ф "Куди йде слоненя?"
17:30 - М/ф "Екскаватор Мася"
17:50 - М/ф "День везіння"
18:00 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:10 - М/ф "Пригоди Капітана Врунгеля" 
18:20 - М/ф "Бобик у гостях у Барбоса" 
18:30 - М/ф "Смішарики"
18:40 - М/ф "Смішарики"
18:45 - М/ф "Смішарики"
18:50 - М/ф "Смішарики"
19:00 - М/ф "Фіксики"
19:05 - М/ф "Фіксики"
19:10 - М/ф "Фіксики"
19:20 - М/ф "Фіксики"
19:30 - М/ф "Ювік з планети Ю"
19:35 - М/ф "БіБаБу"
19:40 - М/ф "БіБаБу"
19:50 - М/ф "БіБаБу"
19:55 - М/ф "БіБаБу"
20:00 - М/ф "БіБаБу"
20:10 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
20:15 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
20:30 - М/ф "Смішарики"
20:35 - М/ф "Смішарики"
20:45 - М/ф "Смішарики"
20:50 - М/ф "Смішарики"
21:00 - М/ф "Фіксики"
21:05 - М/ф "Фіксики"
21:10 - М/ф "Фіксики"
21:20 - М/ф "Фіксики"
21:30 - М/ф "Вовка у Тридев"ятому царстві" 
21:50 - М/ф "Ми, з Шерлоком Холмсом"
22:00 - М/ф "Бабусині Казки"
22:10 - М/ф "Granny"s Fairytales"
22:15 - М/ф "Найменший гном-1"
22:30 - Х/ф "Пригоди Електроніка"
23:35 - М/ф "Літо Кота Леопольда"
23:45 - М/ф "Леопольд і Золота рибка"
00:00 - М/ф "Ну, постривай!"
00:10 - М/ф "Ну, постривай!"
00:20 - М/ф "Ну, постривай!"
00:30 - М/ф "Фіксики"
00:35 - М/ф "Фіксики"
00:40 - М/ф "Фіксики"
00:50 - М/ф "Фіксики"
01:00 - М/ф "Смішарики"
01:05 - М/ф "Смішарики"
01:15 - М/ф "Смішарики"
01:20 - М/ф "Смішарики"
01:30 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
01:40 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
01:50 - М/ф "Смарта і диво-сумка"
02:00 - М/ф "БіБаБу"
02:05 - М/ф "БіБаБу"
02:10 - М/ф "БіБаБу"
02:15 - М/ф "БіБаБу"
02:20 - М/ф "БіБаБу"
02:30 - Х/ф "Гостя з майбутнього"
03:35 - М/ф "Падав торішній сніг" 
04:00 - М/ф "Фіксики"

Дитячий світ архів програми телепередач